Bér és Tb ügyintéző

Főállás 18 kerület itt: HR / Emberi erőforrás / Munkaügy Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Feladatok:

  • teljes körű bérszámfejtés, TB kifizetőhelyi ellátások számfejtése
  • a bérszámfejtéshez, a társadalombiztosításhoz, valamint a szakterülethez kapcsolódó adatok és dokumentumok pontos és naprakész vezetése
  • munkaviszony/megbízási jogviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos bejelentési és bérügyviteli feladatok ellátása, munkaviszonnyal kapcsolatos változások lekövetése
  • munkaidő-nyilvántartás kezelése, ellenőrzése, javítása, egyeztetése, dokumentálása
  • a társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása, nyilvántartások vezetése, a kapcsolódó bevallások, adatszolgáltatások elkészítése
  • munkaidőkeretre vonatkozó szabályok betartásának ellenőrzése, nyomon követése
  • munkáltatói igazolások elkészítése, levonások rögzítése, kezelése
  • szervezeti egységekkel való kapcsolattartás
  • adó- és járulékbevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok, a vezetés, valamint a társosztályok részére;
  • a területet érintő jogszabályok és egyéb előírások naprakész ismerete

Elvárások:

  • középfokú szakirányú bér és TB ügyintézői végzettség
  • minimum 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • nexONBÉR program ismerete, használatában szerzett tapasztalat
  • önállóság, jó problémamegoldó képesség, ügyfélközpontú szemlélet
  • precizitás, pontos munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, PowerPoint, Excel, Outlook)

Előnyt jelent:

  • Nexon4 program ismerete

Amit kínálunk:

  • biztos, hosszú távú munkavégzés
  • családias munkahelyi légkör
  • szakmai fejlődés, képzéseken való részvétel

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület

Fényképes önéletrajzzal a bérigény megjelölésével az allas@varosgazda18.hu e-mail elérhetőségre a ”bér- és tb ügyintéző” tárgy feltüntetésével.

Állások, amik érdekelhetnek