Autóvillamossági szerelő

Főállás Autó Univerzál Kft. itt: Szakmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Társaságunk, az AUTÓ UNIVERZÁL KFT, a dél-alföldi régió legnagyobb busz, teherautó, kamion és személyautó javító bázisa, BAJAI csapatába keres új munkatársat AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ pozícióba.

Feladatok:

  • A javításra átvett gépjárművek elektromos készülékeinek, berendezéseinek javítása és karbantartása, típusismeret megszerzése és alkalmazása
  • Autóbuszok villamos berendezéseinek műszeres ellenőrzése, beszabályozása, javítása
  • Korszerű „CAN” rendszerek diagnosztizálása, hiba megállapítása, javítása

Elvárások:

  • Autóvillamossági szerelő vagy autóelektronikai műszerész végzettség
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek
  • Együttműködő, csapatjátékos, önálló, megbízható, precíz, pontos, tanulékony
  • Jó kapcsolattartó, kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:

  • Jármű légkondicionáló berendezések javításában szerzett tapasztalat
  • Gépjárművek villamossági javításában, diagnosztikai berendezések használatában, számítógépes hibakód kiolvasásban szerzett tapasztalat
  • Analóg/digitális menetíró berendezések karbantartásában szerzett végzettség
  • Emelőgépkezelő végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • B, C, D, E kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások, dolgozói kedvezmények, sport és szabadidős programok;
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű jogviszony
  • hosszú távú biztos munkalehetőség, színvonalas munkakörnyezet, családias, vidám légkör;
  • szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőség, kihívásokkal teli, változatos munkakör.

Munkavégzés helye: Baja

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát bérigénye és a pozíció megjelölésével az allas@auto-univerzal.hu e-mail címre.

Állások, amik érdekelhetnek