Autószerelő/szerviztechnikus

Főállás Pickup4x4 itt: Szakmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

A Pickup4x4 Kft. Magyarország piacvezető pickup és 4×4-es kiegészítőket forgalmazó/gyártó társasága.

Csapatunk bővítése érdekében:

Autószerelő/szerviztechnikus munkatársat keresünk. Ha unod, hogy állandóan olajban úszol és szeretnél új autókkal foglalkozni, csatlakozz hozzánk! A legszebb átépített pickup és 4×4-es autók nálunk készülnek, legyél TE is részese a folyamatnak.

Főbb feladatok, munkák:

      • Saját termékek felszerelése ügyfeleink autóira: felépítmények, platófedelek, oldalfellépők, gallytörők, LED lámpák, csörlők, haspáncélok, stb.
      • Autó átépítési munkák: futómű csere, body kit beépítés
      • Saját autóink rendben tartása, kiállításokra való felkészítése, esetenkénti szerelési/karbantartási munkák
      • Esetenként ügyfeleink telephelyére való kiszállás, saját termékeink felszerelése céljából
      • Szervizvezető munkájának segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Autószerelői tapasztalat
      • Pontos, precíz munkavégzés
      • Számítógép felhasználói szintű ismerete
      • Önállóság, talpraesettség, megbízhatóság, pontosság, csapatmunka, rugalmasság
      • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Autóvillamossági tapasztalat

Amit kínálunk:

      • Szinte kizárólag ÚJ Autók átépítése
      • Biztos, stabil álláslehetőség
      • Érdekes és változatos feladatok
      • Azonnali belépési lehetőség

Munkavégzés helye:

Biatorbágy, Rozália park

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével lehet az iroda@pickup4x4.hu e-mail címen.

Állások, amik érdekelhetnek