Autószerelő – Szentes

Főállás Autó Univerzál Kft. itt: Szakmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Társaságunk, az AUTÓ UNIVERZÁL KFT., a dél-alföldi régió legnagyobb busz, teherautó, kamion és személyautó javító bázisa, SZENTESI csapatába az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

AUTÓSZERELŐ

Feladatok:

  • A javításra átvett gépjárművek diagnosztizálása, hiba magállapítása, javítása, karbantartása
  • Típusismeret megszerzése és alkalmazása
  • Autóbuszok műszaki vizsgára való felkészítése, javítása

Elvárások:

  • Megfelelő szakmai végzettség
  • Gépjárművek javításában szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Együttműködés, önállóság, megbízhatóság, precizitás, pontosság, tanulékonyság, probléma megoldó készség

Előny:

  • Diagnosztikai műszerek, berendezések használatának ismerete
  • Számítógépes hibakód kiolvasásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, utazási költségtérítés, béren kívüli juttatások, dolgozói kedvezmények, sport és szabadidő programok
  • Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség, színvonalas munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli, felelősségteljes, változatos munkakör

Munkavégzés helye: Szentes

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát bérigénye és a pozíció megjelölésével az allas@auto-univerzal.hu email címre.

Állások, amik érdekelhetnek