Autószerelő – Makó

Főállás Autó Univerzál Kft. itt: Szakmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Az Autó Univerzál Kft., a dél-alföldi régió legnagyobb busz, teherautó, kamion és személyautó javító bázisa, MAKÓI csapatába keres új munkatársat AUTÓSZERELŐ pozícióba.

Feladatok:

– A javításra átvett gépjárművek diagnosztizálása, hiba magállapítása, javítása, karbantartása.

– Típusismeret megszerzése és alkalmazása.

– Autóbuszok műszaki vizsgára való felkészítése, javítása.

Elvárások:

– Autószerelő végzettség.

– Gépjárművek javításában szerzett tapasztalat.

– Felhasználói szintű számítógép ismeret.

– Együttműködés, önállóság, megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés.

Előny:

– Diagnosztikai műszerek, berendezések használatának ismerete.

– Számítógépes hibakód kiolvasásban szerzett tapasztalat.

– „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

– Versenyképes jövedelem, utazási költségtérítés, béren kívüli juttatások, dolgozói kedvezmények, sport és szabadidő programok.

– Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaviszony.

– Hosszú távú munkalehetőség, színvonalas munkakörnyezet.

– Szakmai fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli, felelősségteljes, változatos munkakör.

Munkavégzés helye: Makó

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az allas@auto-univerzal.hu e-mail címre.

Állások, amik érdekelhetnek