Autószerelő – Kiskunhalas

Főállás Autó Univerzál Kft. itt: Szakmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Társaságunk, a közel 600 fős, 25 éves AUTÓ UNIVERZÁL KFT. a DAKK cégcsoport tagja, a dél-alföldi régió legnagyobb busz, teherautó, kamion és személyautó javító bázisa, KISKUNHALASI csapatába keres új munkatársat

AUTÓSZERELŐ pozícióba.

Feladatok:

  • A javításra átvett gépjárművek diagnosztizálása, hiba magállapítása, javítása, karbantartása.
  • Típusismeret megszerzése és alkalmazása.
  • Autóbuszok műszaki vizsgára való felkészítése, javítása.

Elvárások:

  • Megfelelő szakmai végzettség.
  • Gépjárművek javításában szerzett tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret.
  • Együttműködés, önállóság, megbízhatóság, precizitás, pontosság, tanulékonyság, probléma megoldó készség.

Előny:

  • Diagnosztikai műszerek, berendezések használatának ismerete.
  • Számítógépes hibakód kiolvasásban szerzett tapasztalat.
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, utazási költségtérítés, béren kívüli juttatások, dolgozói kedvezmények, sport és szabadidő programok.
  • Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaviszony.
  • Hosszú távú munkalehetőség, színvonalas munkakörnyezet.
  • Szakmai fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli, felelősségteljes, változatos munkakör

Munkavégzés helye:  Kiskunhalas

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát bérigénye és a pozíció megjelölésével az allas@auto-univerzal.hu email címre.

Állások, amik érdekelhetnek