Asszisztens állás ügyvédi irodában

Főállás Ügyvédi iroda itt: Adminisztráció / Irodai munka Küldés emailben

Információk

Precíz, pontos, megbízható, agilis, önálló munkavégzésre alkalmas, terhelhető, jó kommunikációs képességgel rendelkező, fejlődőképes munkatársat keresünk asszisztensi pozícióra Budapest, I. kerületi ügyvédi irodánkbateljes munkaidőbenhosszú távra.

Jogi tanulmányaikat végzők jelentkezését is szívesen várjuk, jó lehetőség gyakorlati tudás elsajátítására.

Feladatok:

  • Irodatechnikai gépek mindennapos használata (nyomtatás, fénymásolás, szkennelés)
  • Iratrendszerezés, iratfűzés, szövegszerkesztés
  • Nyilvántartások vezetése
  • Földhivatali-, postai ügyintézés
  • Telefonkezelés

Előnyt jelent, DE NEM FELTÉTEL:

  • Takar net, JÜB, ÁNYK – rendszerek ismerete
  • MS Office programok ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, jogi asszisztensi végzettség

Minimális számítógépes ismeret szükséges!

Fizetés:
megegyezés szerint

Fényképes önéletrajz megküldésével bérigényt feltüntetve az ldome1953@gmail.com email címre.

Állások, amik érdekelhetnek