Áruellenőr

Főállás Schenker Kft. itt: Szállítás / Logisztika Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Nemzetközi szállítmányozási és logisztikai cég felvételt hirdet

áruellenőr munkakör betöltésére

Áruellenőr feladatai:

  • Áruk tételes ellenőrzése anyagszám és darabszám szinten ellenőrző lista alapján
  • A kartonos területen lévő „mix” paletták összeépítése.
  • Az áru címkével történő ellátása.
  • Kamionok megpakolásának ellenőrzése: súly, paletta számának és ADR jelölések feltüntetése a rakodási listán.

Elvárások:

  • minimum alapfokú végzettség (középfokú végzettség előny!)
  • csapatban való munkavégzés képessége
  • precíz, pontos és lelkiismeretes munkavégzés
  • megfelelő kommunikációs képesség
  • felelősségteljes munkavégzés
  • pozitív hozzáállás és szemléletmód
  • áruellenőri munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • munkába járás támogatása
  • céges buszjáratok
  • jó munkahelyi légkör
  • biztos munkahely, amire hosszú távon lehet számítani
  • karrier lehetőségek
  • kétműszakos munkarend: 6:00-14:20 és 13:40-22:00

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, Leshegy ipari park

Fényképes önéletrajzát, az alábbi e-mail címre várjuk: logisztika.allas@dbschenker.com

Tárgyként, kérjük, tüntesse fel a munkakör megnevezését.

Állások, amik érdekelhetnek