Április végétől 6 hónapra munkalehetőség PÁR részére!!!

Főállás Edina5 itt: Szakmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Angliába keresünk házvezető-kertész párt bentlakással.
Munkavégzés helye: Newbury közelében, vidéken.

Bérezés tapasztalattól függően történik. (nettó 2500-3000 font/hó/pár).
Heti 40 órát kell dolgozni.

A család biztosít: ingyenes szállást, étkezést és autót.
Heti 2 szabadnap biztosított.

Feladatok:
– A ház takarítása és rendben tartása- főzés, bevásárlás, mosás-vasalás
– Gépkocsivezetői feladatok
– Általános gondnoki és ügyintézői feladatok
– Kertgondozás (kertészeti gépek használata)
– Állatok gondozása: kutyák, lovak
– Étel,- ital felszolgálása a család által szervezett kisebb rendezvényeken

Elvárások:
– Társalgási szintű angol nyelvismeret
– Gépkocsivezetői gyakorlat – fontos, hogy mindkét személy rendelkezzen jogosítvánnyal
– Házvezetési, kertészeti tapasztalat

Az ügyintézés teljesen ingyenes (közvetítői díjjal nem rendelkezünk).
Elérhetőségeink:
– E-mail cím: edina@ijcjobs.com
– Telefonszám: 004 0747 933 592

Állások, amik érdekelhetnek