Anyaggazdász állás Békéscsabán

Főállás HSA Kft. itt: Szállítás / Logisztika Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Feladatok:

  • A divízó anyagraktárában üzemvitel során felmerülő adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Kamionok fogadása
  • Belső rendelésindítások, rezsi kivét jegyek, produktív kikészletezési jegyek anyagkönyvelése a gyártás előrehaladás függvényében
  • Számlákon, szállítóleveleken beérkezett anyagok számítógépbe történő bevételezése, rögzítése
  • Kapcsolattartás a beszerzőkkel, vagy közvetlenül a partnerekkel
  • Anyagmozgatók koordinálása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Megbízhatóság
  • Precíz munkavégzés

Előny:

  • Targoncás jogosítvány
  • Békéscsabai lakhely

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatás
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Békéscsaba

  • Telefonon a 0630/315-4459-es telefonszámon
  • E-mailben az ungor.ildiko@hsakft.hu címen

Állások, amik érdekelhetnek