Általános irodai adminisztrátor

Főállás Hussy Daniel itt: Adminisztráció / Irodai munka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Általános irodai adminisztrátori, 4-8 órás munkakörbe keresünk 25 év alatti, legalább érettségivel rendelkező munkavállalókat. A munka nem igényel tapasztalatot, a jelentkezés önéletrajzzal történik.

Nettó 800/óra.

Előny, ha rendelkezik saját laptoppal.

Feladatai:

  • adatok, információk gyűjtése, rögzítése, válogatása, osztályozása, nyilvántartása és iktatása;
  • meghatározott szakterületen ügyintézési feladatok ellátása;
  • általános és adott szakterülethez kapcsolódó ügyviteli feladatok elvégzése;
  • számítógépes adatbeviteli feladatok végzése; írásbeli dokumentumok szerkesztése;
  • írásbeli dokumentumok, iratok, levelek előállítása, szerkesztése, sokszorosítása, továbbítása;
  • írásbeli kapcsolattartást szolgáló levelek, egyéb belső szervezeti iratok előkészítése (pl. beszámolók, előterjesztések, megállapodások, jelentések stb.) leírása (irányító szempontok szerint) és megszerkesztése;
  • iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk: vezetoseg@herbalstore.hu

További elérhetőségeink:

Telefonszám: +36206166194

Állások, amik érdekelhetnek