ALAPANYAG SORJÁZÓ (BÉKÉSCSABA)

Főállás HSA Kft. itt: Fizikai munka / Segédmunka Küldés emailben

Információk

Feladatok:

  • Fémipari alapanyagok és termékek sorjázása, mozgatása
  • Ellenőrzési műveletek elvégzése, az ellenőrzési utasítások és az oktatások alapján
  • A betanított munkafolyamatok végrehajtása
  • Egyéb feladatok elvégzése, melyeket felettese utasításba ad

Elvárások:

  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Jó állóképesség

Előny:

  • Békéscsabai, vagy Békéscsaba környéki lakhely
  • Fémipari területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés (alapbér + pótlékok + bónusz
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Békéscsaba

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát az ungor.ildiko@hsakft.hu e-mail címre! Bővebb információ a 06 30 315 4459-es telefonszámon keresztül kérhető.

Állások, amik érdekelhetnek