Adományszervező

Főállás Kutyavilag itt: Pénzügy / Számvitel / Menedzsment Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Két éve működő, dinamikusan fejlődő állatvédelmi alapítvány, sokszínű programjainak, tevékenységének finanszírozásához és a függetlenségének fenntartásához szükséges források felkutatására

Adományszervezőt keres

Az adományszervező főbb feladatai:
– a szervezet forrásteremtési stratégiájának kialakításában és végrehajtásában való aktív részvétel és annak koordinálása,
– a szervezet költségvetésének elkészítésében való részvétel az elnökség útmutatásai alapján
– online adományszervezési kampányok tervezése és irányítása
– potenciális egyéni és vállalati támogatók felkutatása, velük kapcsolat kiépítése
– DM kampányokban való részvétel, lebonyolítás
– közös munka a marketinges és grafikus kollégákkal
– a forrásteremtés új formáinak kidolgozása és kiépítése
– kapcsolatfelvétel, kapcsolattartás és együttműködés nemzetközi szervezetekkel
– az alapítvány pozitív imázsának erősítése, ismertségének növelése

Elvárások:
– adományszervezési, forrásteremtési tapasztalat, vagy ezt helyettesítő kialakult nagyvállalati ügyfélkör
– nonprofit szervezeteknél, vagy nagyvállalati (for profit) szektorban szerzett munkatapasztalat
– magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás

– részvétel továbbképzéseken
– kreativitás, innovatív, kihívásokat kereső gondolkodásmód, jó kapcsolatteremtő képesség
– önállóság, precizitás
– kiváló tárgyaló képesség és meggyőző erő

Amit kínálunk:
– kiemelkedő, teljesítmény-arányos fizetés
– cégautó, telefon (saját használatra is)
– fejlődési, továbbképzési lehetőség
– önálló munkavégzési lehetőség, rugalmas időbeosztás
– jó hírnévvel rendelkező alapítványi háttér
– fiatalos, lendületes munkahely

Előnyt jelent:
– felsőfokú végzettség
– kialakult nagyvállalati kapcsolatrendszer
– marketing, PR tapasztalat
– Baranya megyei lakhely

A munkavégzés helye: Pécs (de akár távmunka is szóba jöhet)
Munkakezdés: akár azonnal
Munkaidő: 40órás munkahét, rugalmas időbeosztással
Jogviszony: alkalmazotti vagy vállalkozói (jelentkező kérésének megfelelően)
Próbaidő: 3 hónap
Jelentkezési határidő: 2018. október 31. (ideális jelentkező esetén a pályázatot idő előtt is lezárhatjuk)

A motivációs levélből és magyar nyelvű önéletrajzból álló pályázatokat a megadott email címen várjuk.

Minden jelentkezőt értesítünk.

A jelentkezés elküldésével Ön elfogadja, hogy alapítványunk a meghirdetett pozíció betöltéséig, vagy sikertelen pályázat esetén 2018. december 31-ig a megadott adatait kezelje. A pozíció betöltését követően 30 napon belül, vagy sikertelen pályázat esetén 2018. december 31-ig a beküldött önéletrajzokat és motivációs leveleket megsemmisítjük.

Állások, amik érdekelhetnek