Állás részletei

Információk

Koreai tulajdonú elektronikai cég Magyarországi leányvállalata, Hansung Sysco Kft. ambiciózus, dinamikus munkatársat keres. Budaörsi irodánkba.

Irodai Adminisztrátor munkakörbe

FELADATOK:

  • Irodai adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a kollégákkal és vezetőkkel
  • A pénzügy – és munkaügyi csoport munkájának napi szintű támogatása
  • Helyi vezető munkájának napi szintű elősegítése
  • Beszámolók, kimutatások készítése, riportok készítése
  • Árajánlatok készítése bekérése

ELVÁRÁSOK:

  • Társalgái szintű angol nyelvtudás
  • Számítástechnikai ismeretek legfőképpen Excel
  • Vezetői engedély
  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés

ELŐNYT JELENT: Szakmai jártasság

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS: Társalgái szintű angol nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS IDEJE: H-P 08:00-17:00

KEZDÉS IDŐPONTJA: Azonnal

Kérem, küldje el részemre önéletrajzát, pályázatát angol nyelven fizetési igény megjelölésével a következő email címekre; palfi.gyorgyii@gmail.com Várható kezdés azonnal. Ha kérdése lenne, kérem szintén a megadott Email címen legyen szíves feltenni.

Állások, amik érdekelhetnek