WIG/MIG/MAG hegesztőket keresünk Baden Württembergi tartományban

Főállás Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Feladatok:
• Cégek profiljaitól függően acélszerkezetek, csövek, illetve gépalkatrészek hegesztése különböző hegesztési eljárásokkal

Követelmények:
• Hegesztői vizsga (MIG, MAG, WIG), releváns szakmai végzettség
• Hegesztői rajz olvasása
• Legalább 2 év, hasonló területen szerzett tapasztalat
• Német nyelv ismerete A2/B1 szinten
• Önálló munkavégzés
• Gépjárművezetői engedély (B), saját autó
• Kitartás, magabiztosság, rugalmasság
• Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:
• Kezdő fizetés: 11,83 € bruttó/ óra + 45 € nettó
• Határozatlan idejű szerződés német munkáltatóval
• Munkavállaló által biztosított szállás
• Heti előleglehetőség
• Segítségnyújtás családi pótlék igénylésében
• Hazautazás individuálisan, a munkaadóval történő előzetes megegyezés alapján
• Magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy

Ha a meghirdetett állásajánlat nem 100%-ban illik Önre, akkor is érdemes jelentkeznie, mert sok más nyitott állással rendelkezünk. Szakmai igényeit figyelembe vesszük.

Állások, amik érdekelhetnek