Zalaegerszegi középvállalat Hr gyakornokot felvesz!

. Gyakornok  Zalaegerszeg, Zala, Magyarország 5 máj 2018

Főiskolai vagy egyetemi tanulmányaidat folytatod, de szeretnél pénzt keresni a szabadidődben? Irodai környezetben szerzett tapasztalatra lenne szükséged? Akkor jó helyen jársz! Azonnali munkakezdéssel diákokat várunk heti 32-40 órás munkavégzéssel.

Feladat:

  • Adminisztrációs feladatok
  • időadatok kezelése

Elvárás:

  • Felsőfokú tanulmányok folytatása
  • heti 32-40 óra ráérés
  • precíz pontos munkavégzés
  • Microsoft Office ismeret (Excel;Word)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapatban történő munkavégzés
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz még ma, küldd el fényképes önéletrajzodat az allasokfirstjob@gmail.com e-mail címre, vagy keress minket Telefonon (70/6266381; 70/428-3740)