This job listing has expired and may no longer be relevant!

VÍZ-GÁZ FŰTÉS SZERELŐ

WORKLIFE HUNGARY Munkaerő – Közvetítő Iroda Főállás  Pomáz, Pest, Magyarország 20 dec 2017

Pomázi székhelyű magyar tulajdonú ipari és magáncélú csarnokok, épületek szakkivitelező cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

(Önállóan szerelni tudó kisebb vállalkozások (2-4 fő) jelentkezését is várjuk!)

Elvárások:
Gépészeti ismeret
Min. 3-5 éves szakmai gyakorlat
Műszaki rajzolvasás ismerete
Igényes, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:
B kategóriás jogosítvány
Bp. III vagy IV. kerületi lakhely illetve Budakalász, Szentendre, Pomáz, Leányfalu, Dunakeszi környékéről

Feladatok:
víz,-gáz,- fűtés szerelés, egyéb gépészeti munkák

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely
Továbbképzési szándék támogatása
Munkatörvény szerinti munkaidő elszámolás és fizetett szabadság
13. havi fizetés lehetősége

Munkavégzés helye:
Pomáz

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: pest220@worklife.hu