This job listing has expired and may no longer be relevant!

Villamosmérnök

Lachem-Hood Kft. Főállás  Nincs megadva 28 sze 2017

Munkaköri leírás:
Acélszerkezetek, elektromos berendezések tervezésével, gyártásával foglalkozó cégünk keres fentebb megjelölt munkakörbe munkatársakat.

Feladatok, elvárások:
-Labor készülékek és műszerek üzembehelyezése, szervízelése az ország teljes területén
-Elektronikai berendezések építése, tesztelése, beépítése
-Elkészült alkatrészek minőségének ellenőrzése
-Magabiztos, felhasználó szintű számítógépes ismeret
-Magas fokú problémamegoldó képesség
-Önállóság, pontosság, precizitás, rugalmasság
-Pontos, figyelmes munkavégzés
-B kategóriás jogosítvány

Állás típusa: Teljes munkaidő
Telephely: Hajdúsámson-Martinka
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a megjelölt e-mail címre küldje el jelentkezését, rövid bemutatkozással.
E-mail: lachemhood@gmail.com