This job listing has expired and may no longer be relevant!

Vezeték- és csőhálózat szerelő (víz, gáz, fűtés) keresünk Svàjcba!

Kiss Rita Főállás  Kreuzlingen, Thurgau, Svájc 8 már 2018

Svájci ügyfeleink Vezeték- és csőhálózat szerelőket (víz, gáz, fűtés) keresnek!

Elvàràsok:
– szakirányú végzettség vagy több éves szakmai tapasztalat,
– munkahelyi utasítások megértéséhez szükséges német nyelvtudás.
-felelősségteljesen lássa el munkáját.
-legyen mobil, rugalmas, mivel egész Svájc területén vannak ügyfeleink

Ügyfeleink a következőket kínálják:
Professzionális munka
Modern, felszerelt munkakörnyezet
Stabil gazdasági környezet
Kiemelkedő fizetés és jó szociális ellátások

Amit mi kinàlunk!
-szállásfoglalás a munkahelyek közelében
-magyar anyanyelvű kapcsolattartó
-munkavàllalàsi engedély intézése
-betegbizositàs intézése az aktuàlis legjobb feltételekkel

Felkeltettük kíváncsiságát? Pályázzon még ma és dolgozzon magyar munkakörnyezetben.

InovaPersonal GmbH
E-mail: rita.kiss@inovajob.ch
Telefon: +4176 211 8280

A megadott e-mail cimen illetve telefonszàmon magyar anyanyelvü munkatàrs vàrja a jelentkezését!

Keressen bizalommal

Tisztelettel,Kiss Rita