This job listing has expired and may no longer be relevant!

Varronö

Laki Lilla Főállás  Offenburg, Baden-Württemberg, Németország 8 dec 2017
varronö2

Offenburg környéki üzemünkbe németül minimum erös alapszinten beszélö IPARI VARRÓNÖKET keresünk!

Német bejelentést, pontos és rendszeres fizetést, valamint hosszútávú munkalehetöséget kínálunk egy kellemes munkakörnyezetben, barátságos, segítökész kollegákkal!

Feladatok:

Ipari varrógép biztos használata, matrachuzatok vagy ruhanemü varrása, gyakorlattol függöen

Elvárások:

Ipari varrásban szerzett tapasztalat többeves tapasztalat és/vagy varrónöi végzettség

Társalgási szintü német nyelvtudás (A2-töl)

Saját gépjármű és jogosítvány (ha nincs, kell tudni biciklizni!)

Amit kínálunk:

– német bejelentett alkalmazotti munkaviszony, pontos fizetéssel

– világszínvonalú, modern munkakörnyezet

– biztos jövedelem gyakorlattól és nyelvtudástól függően

– fejlődési lehetőség

– stabil, hosszútávú munkahely

– német nyelvtanfolyam A2-töl!

– igény esetén családtagjának, házastársának is munkát keresünk

– segítünk a beilleszkedésben

Jelentkezés: fényképpel ellátott, RÉSZLETES!!! szakmai önéletrajzzal: lilla.laki@persona.de

Erdeklödni lehet: +49/781914828, Niedermayer Edit (munkanapokon: 8:00 17:00)