This job listing has expired and may no longer be relevant!

Vagyonvédelmi rendszerszerelő

BizToM Biztonságtechnika Főállás  Szekszárd, Tolna, Magyarország 16 jul 2017

Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat keres lelkes csapattagot vagyonvédelmi rendszerek telepítésére és egyéb kiegészítő feladatra.

Feladatok:
-Elektronikus vagyonvédelmi rendszerek (riasztó, beléptető, tűzjelző, videómegfigyelő stb.) telepítése, javítása, karbantartása.
-Új rendszerek tesztelése

Amit elvárunk:
-25 év alatti életkor
-Olyan munkatársat keresünk, aki számára fontos az általa végzett munka, és magáévá tudja tenni cégünk minőségi elveit.
-Elektronikai műszerész, villanyszerelő, vagy hasonló elektromos középfokú végzettség
-Megfelelő erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:
-Elektronikai rendszerekben szerzett tapasztalat
-B kategóriás jogosítvány
-Idegen nyelv társalgási szintű ismerete
-Informatikai hálózatok ismerete

Amit biztosítunk:
-Versenyképes jövedelem
-Változatos, érdekes feladatok
-Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: szekszárdi és kecskeméti központtal, országosan.

Fiatal pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az info@biztom.hu e-mail címen lehet.