Üzletkötő

Zsolt Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 23 nov 2017

Az állás leírása

Cégünk új munkatársakat keres az alábbi pozícióra:

B2B Üzletkötő

Amit tudnod kell rólunk, hogy jó pár éve a piacon dolgozunk, és a kiváló embereink által, és professzionálisan képzett vezetőinknek köszönhetően remekül működik!
Sokan írják a saját cégükre, hogy családias környezetbe kerülsz, de itt valóban családias a légkör, hisz mi tudjuk, ha valaki gyomorgörccsel jár be dolgozni, annak eredménye nem lesz.
Így gondosan ügyelünk, hogy a csapat szellem jól működjön az irodánkban!
Tudnod kell, hogy igazán empatikus emberekkel dolgozunk együtt, és kérlek, csak akkor jelentkezz, ha te is magadénak tudod érezni ügyfeleink gondját/baját!

Mivel is foglalkozunk?

Tűz, és munkavédelemmel!

Ha szeretsz cégvezetőkkel beszélni, és igazi megbecsülést kapni munkádért cserébe!

Akkor már van miről beszélnünk!

Feladataid:

Tárgyalni, tárgyalni, tárgyalni!!!

A megkötött üzleteidnek kisebb adminisztrációja!

Oktatásokon, és meetingeken kötelező részvétel

Amit elvárunk leendő munkatársunktól:

Középiskolai végzettség

Jó kommunikációs készség (szükséged lesz rá)

Tanulékonyság

Fejlődni akarás

Értékesítésben szerzett tapasztalat

Előny:

Hasonló területen szerzett tapasztalat!

Amit nyújtunk:

Hosszú távú munkalehetőség

Biztos fizetés (Alapfizetés: 100.000 Ft nettó+ magas jutalék)

Folyamatos oktatások

Előrelépési lehetőség

Telefonos asszisztencia: (időpontok szervezése)
Ha úgy érzed, hogy ezek benned vannak, és nem akarsz megelégedni az átlagos fizetéssel, akkor jelentkezz!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi módon tudsz:

E-mail: special.marketing.group@gmail.com

special.marketing.group@gmail.com