This job listing has expired and may no longer be relevant!

Utazási Irodai Asszisztens

Jam Events&Travel Főállás  Nincs megadva 23 nov 2017

Kis létszámú, főként beutaztatással foglalkozó utazási irodába keresünk asszisztenst teljes munkaidőben.

Feladatok:

– szállodákkal való kapcsolattartás
– utazásszervezési feladatok koordinálása
– honlap, FB oldal frissítése
– hírlevél szerkesztése
– árajánlatok kérése

– foglalások nyomon követése

Elvárások:

– legalább társalgási szintű angol nyelvtudás, orosz nyelvtudás előny

– precíz, alapos munkavégzés

– word/office biztos használata

– turizmusban, utazási irodában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • családias, nem multi, jó hangulatú légkör
  • stabil cég
  • rugalmas munkáltatói hozzáállás

Az önéletrajzokat a melinda@jamtravel.hu címre kérjük küldeni fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Az önéletrajzokat a melinda@jamtravel.hu címre kérjük küldeni fizetési igény megjelölésével.