Ügyvezető asszisztens

Profield Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 29 okt 2017
Ügyvezető

Jól működő, stabil hátterű, magyar vállalat ügyvezetője mellé keresünk dinamikus, jó kommunikációs készségű és talpraesett munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Pénzügyekhez és értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció kezelése
  • Pénzügyi, számlázási feladatok
  • Marketing aktivitások követése

Elvárások:

  • Magabiztos Office használat (Word, Excel)
  • Minimum középfokú végzettség
  • Professzionális problémamegoldó készség, kiváló kommunikációs készség, rugalmasság

Előnyök:

  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Juttatások:

  • Versenyképes fix havibér + havi bónusz
  • Fiatalos, barátságos munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Kapcsolat:

Fényképes, motivációs levéllel kiegészített önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre várjuk.

job6766@prohumanallas.hu e-mail címen, önéletrajzzal