Ügyintéző

allashirdetes17 Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 29 okt 2017

Az állás leírása

ÜGYINTÉZŐI ÁLLÁS

XIX.kerületi autóbérléssel foglalkozó cég keres fiatalos, jó hangulatú csapatába bérbeadási ügyintéző munkatársat.

Munkaidő: Hétfőtől-pentekig, 8-17ig
Munkavégzés helye: Budapest, 19.kerület
Fizetés: nettó 200.000 Ft

Az álláshoz tartotó feladatok:

– kizárólag a bejövő megrendelések alapján, ügyfelek igényeihez autó kiajánlása
– bérlésekhez kapcsolódó szerződések, táblázatok kezelése, naprakészen tartása
– autók átadása, visszavétele a telephelyen, illetve ha az ügyfél igényli, az autó kiszállítása és visszaszállítása a telephelyre
– kapcsolattartás a bérlőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

– “B” kategóriás jogosítvány
– vezetési gyakorlat
– barátságos, ügyfélbarát kommunikáció
– rugalmasság
– csapatszellem
– angol nyelvtudás (kommunikációs szinten)

Fényképes önéletrajzokat várjuk a hirdetes.allas17@gmail.com e-mail címre.
E-mail tárgya: ÜGYINTÉZŐ

KÉREM JELENTKEZÉSKOR AZ E-MAILBEN MINDENKÉPPEN FELTŰNTETNI, MELYIK ÁLLÁSRA JELENTKEZIK.