This job listing has expired and may no longer be relevant!

Ügyintéző

allashirdetes17 Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 29 okt 2017

Az állás leírása

ÜGYINTÉZŐI ÁLLÁS

XIX.kerületi autóbérléssel foglalkozó cég keres fiatalos, jó hangulatú csapatába bérbeadási ügyintéző munkatársat.

Munkaidő: Hétfőtől-pentekig, 8-17ig
Munkavégzés helye: Budapest, 19.kerület
Fizetés: nettó 200.000 Ft

Az álláshoz tartotó feladatok:

– kizárólag a bejövő megrendelések alapján, ügyfelek igényeihez autó kiajánlása
– bérlésekhez kapcsolódó szerződések, táblázatok kezelése, naprakészen tartása
– autók átadása, visszavétele a telephelyen, illetve ha az ügyfél igényli, az autó kiszállítása és visszaszállítása a telephelyre
– kapcsolattartás a bérlőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

– “B” kategóriás jogosítvány
– vezetési gyakorlat
– barátságos, ügyfélbarát kommunikáció
– rugalmasság
– csapatszellem
– angol nyelvtudás (kommunikációs szinten)

Fényképes önéletrajzokat várjuk a hirdetes.allas17@gmail.com e-mail címre.
E-mail tárgya: ÜGYINTÉZŐ

KÉREM JELENTKEZÉSKOR AZ E-MAILBEN MINDENKÉPPEN FELTŰNTETNI, MELYIK ÁLLÁSRA JELENTKEZIK.