This job listing has expired and may no longer be relevant!

Ügyfélszolgálati munkatárs

Extreme Digital Zrt. Főállás  Nincs megadva 21 sze 2017
ED_logó

Szeretnél Junior ügyfélszolgálati ügyintéző lenni az ország egyik legsikeresebb online webáruházánál?

Milyen feladataid lennének?
• Beérkező hívások kezelése,
• ügyfél levelek megválaszolása,
• teljes körű ügyintézés a folyamat kezdetétől annak befejezéséig,
• együttműködés a társosztályokkal.

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?
• Középfokú végzettséget,
• felhasználói szintű számítógépes ismereteket,
• ügyfélorientált gondolkodásmódot,
• jó kommunikációs, kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő készséget,
• jó alkalmazkodóképesség egy dinamikusan fejlődő piaci környezethez, a változó ügyféligények hatékony kiszolgálásához,
• precíz és önálló, de mégis csapatban való munkavégzést.

Előnyt jelent:
• Korábbi ügyfélszolgálati tapasztalat.

Mit kínálunk Neked?
• Fix havi jövedelmet + cafeteriát,
• kihívást jelentő felelősségteljes munkakört,
• szakmai fejlődési lehetőséget,
• dinamikus csapatban való munkavégzést.

Hol fogsz dolgozni?
• Budapesten a III. kerületben, az Extreme Digital székhelyén.

Hogyan tudsz jelentkezni?
• Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
• a pozíció és a kereseti igény megjelölésével,
• ezen az e-mail címen: allas_4032181001@edigital.hu