This job listing has expired and may no longer be relevant!

Ügyfélszolgálati kapcsolattartó

Humancell MCC Kft Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 16 jún 2017

Egészségügyi magánintézmény keres talpraesett, megbízható, precíz, önállóan dolgozni tudó munkatársat, irodai, napi 8 órás munkavégzésre ügyfélszolgálati kapcsolattartó pozícióba, tárgyalóképes német nyelvtudással.

Feladatok

  • leendő és meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, tájékoztatás
  • adminisztráció
  • fordítási feladatok

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • német nyelv tárgyalóképes használata mind írásban, mind szóban
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • precíz, pontos munkavégzés
  • angol nyelv ismerete előny
  • egészségügyben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő
  • bejelentett munka
  • akár egyéb juttatások

Fényképes önéletrajzokat magyar és német (2 nyelv ismerete esetén angolul is) nyelven várjuk az egyed.ivett@humancell.hu