This job listing has expired and may no longer be relevant!

Ügyfélkapcsolati referens álláslehetőség pécsi partnerünknél.

Dologidő Kft. Főállás  Pécs, Baranya, Magyarország 21 sze 2017
dologido_logo

A Dologidő Kft. Baranya megyei energiaszolgáltatásban kiemelkedő szerepet betöltő

megbízója számára keres

ÜGYFÉLKAPCSOLATI REFERENS

munkatársat.

A leendő munkatárs feladatai

  • Közigazgatási szegmens ügyfélkörtől érkező írásos és telefonos megkeresések kezelése áram és gáz üzletágban
  • SLA és OLA megállapodásokban szereplő Tömeges Csoport releváns feladatok kezelése.
  • Együttműködési és kommunikációs csatornák ápolása a szervezet egységeivel

Elvárások a jelentkezővel szemben

  • Középfokú végzettség, előnyösen villamos vagy gépészeti szakirányon
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Büntetlen előélet
  • Nyitottság, pontosság, megbízhatóság

Munkavégzés helye: Pécs

A szerződés jellege: Határozott idejű, 2017.12.31.

Amit megbízónk kínál

  • Stabil vállalati háttér
  • Multinacionális környezet
  • Kulturált munkakörülmények
  • Vállalati cafeteria

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a karrier@dologido.hu e-mail címre. Az e-mail tárgyába írja bele: Ügyfélkapcsolati referens.