Ügyfélkapcsolati manager

Főállás Nagy Dezso itt: Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Vendéglátás területén szolgáltató cég keres motivált, kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatépítési képességekkel rendelkező munkatársat értékesítési manager pozícióba. Az új kolléga feladata lenne a cég által forgalmazott szolgáltatás értékesítése meglévő csatornák felhasználásával az értékesítési terv szerint. A munkakör nagyfokú önállóságot és eredményorientált szemléletet igényel.

FELADATOK:

  • a cég szolgáltatásainak és termékeinek értékesítése
  • partnerek szakszerű tájékoztatása,
  • tárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése és egyeztetése, ajánlatok személyreszabása
  • bemutatkozó prezentációk készítése
  • a cég portfoliójának tervszerű értékesítése vállalati ügyfelek számára
  • vezetőség rendszeres tájékoztatása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő, tárgyalási és prezentációs képesség
  • megbízható és gyakorlat-orientált számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint/Prezi.com)
  • szolgáltatási területen szerzett 3-5 éves tapasztalat.
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • igényes megjelenés
  • megbízható,precíz munkavégzés
  • magas ügyfélközpontúság, szolgáltatói attitűd;

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • értékesítési területen szerzett 8+ éves tapasztalat.
  • kiterjedt kapcsolati tőke vendéglátás vagy egyéb területén

AMIT KÍNÁLUNK:

  • változatos munka belvárosi környezetben
  • hosszú távú, stabil munkahely,
  • versenyképes fizetés, juttatás.
  • kötetlen munkaidő, nagyfokú önállóság
  • rugalmas munkaidő (4-6-8 órában is)

Állások, amik érdekelhetnek