Ügyfél kapcsolattartó

Laura93 Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 7 jún 2018

Az állás leírása

Kiemelkedő bérezéssel keressük munkatársunkat!

Ügyfél kapcsolattartó munkalehetőség!

Dolgozz egy nagy múlttal rendelkező Cégnél!

Feladataid közé tartozik majd:

  • KKV ügyfelekkel kommunikáció (telefon, e-mail)
  • Ügyfél kérések fogadása, gyors visszaigazolása, s várakozást igénylő megoldás esetén
  • rendszeres státusz visszajelzés
  • Az ügyfél válaszok hozzáértő szakmai előkészítése és képviselete
  • Társosztályokkal való hatékony együttműködés
  • Tartós bérleti szerződések megújítása, s a vonatkozó ajánlatok előkészítése, ellenőrzése,
  • véglegesítése, archiválása
  • Belső szabályzatok és folyamatok ismerete és betartása

Előny, ha:

  • Operatív lízing, vagy banki finanszírozási területen szereztél tapasztalatot

Elvárásunk:

  • Gazdasági vagy pénzügyi területen szerzett végzettség (középfok, felsőfok)
  • Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat

Amit neked kínálunk:

  • Teljes munkaidő
  • Biztos jövedelem, versenyképes juttatások
  • Fejlődési lehetőség

Bérezés:

  • 330 000-350 000

Jelentkezni magyar és angol/német nyelvű fényképes Önéletrajzzal lehet a erzsebet.szervezes@gmail.com e-mail címen vagy érdeklődj a 06 20 430 44 14 telefonszámon, kérjük tüntesd fel bruttó bérigényedet is.