This job listing has expired and may no longer be relevant!

Toborzó (Personalrekruter)

Work InTime GmbH Főállás  Nincs megadva 27 nov 2017
work InTime GmbH

Az állás leírása

Toborzó munkatársakat keresünk weimar-i csapatunkba!

A Work InTime GmbH egy több mint 15 éve munkaerő-kölcsönzéssel és személyzeti szolgáltatásokkal foglalkozó cégcsoport, a Work InTime Group tagja. A cégcsoport 45 fióktelepének jelenleg is több mint 1000 munkavállalója dolgozik ügyfeleinknél Németország teljes területén. Weimar-i irodánk az alábbi munkakörbe keres 3 fő munkatársat azonnali kezdésessel:

Várjuk azon németül és magyarul folyékonyan kommunikáló, lelkes pályázók jelentkezését, akik szívesen részt vennének egy német tulajdonú, multinacionális vállalat tevékenységében.

A rád váró feladatok:

  • munkaerő-toborzás, kapcsolatfelvétel a lehetséges jelöltekkel,

  • jelöltek interjúztatása, munkaszerződések és a vonatkozó dokumentáció elkészítése, munkaviszony létesítése,

  • kapcsolattartás a munkavállalókkal a munkaviszony fennállása alatt,

  • irodai adminisztráció.

Amit a sikeres munkavégzéshez tőled várunk:

  • német és magyar nyelvtudás (szóban és írásban),

  • MS Office haladó szintű ismerete, precíz munkavégzés,

  • jó tárgyaló- és probléma-megoldókészség,

  • rugalmasság és alkalmazkodókészség,

  • kiváló terhelhetőség, multi-tasking,

  • kezdeményezőkészség,

  • ügyfélorientált gondolkodásmód.

Előnyt jelent számunkra, de nem baj ha (még) nincs:

  • munkaerőkölcsönzésben szerzett tapasztalat,

  • Landwehr 1 haladó szintű ismerete.

  • a magyar és a német mellett némi szlovák, román, horvát vagy lengyel nyelvtudás.

Amit ezért mi neked kínálunk:

  • versenyképes fizetés, alapbér + teljesítményarányos jutalék,

  • határozatlan idejű munkaszerződés,

  • modern munkakörnyezet,

  • hosszútávú munkalehetőség egy stabil hátterű vállalatnál.

Munkavégzés helye: Weimar

Német nyelven írt pályázatokat fényképes önéletrajzzal a következö e-mail címen várjuk: bewerber-hu@work-intime.de

A jelentkezéssel kapcsolatban további információkért érdeklődni munkanapokon 08:00-12:00 és 13:00-17:00 óra között a következő telefonszámon lehet: Gabor Hortobagyi +49 2234 9276 151.