Tervezőmérnök – villanymotor-fejlesztési álláslehetőség (Ausztria)

Veronika88 Főállás  Steiermark, Ausztria 27 nov 2017

Az állás leírása

Feladatok:
-fejlesztési tervek kidolgozása az elektromos gépek területén
-villamos berendezések szerkesztése és tervezése, a tervezési kritériumaink és modelladataink, továbbá folyamattechnológiának megfelelő bekötések
-közreműködés a gyártási technológia és az elektromágneses tervezés közötti kapcsolódási pontokon
-tesztelés és a teszteredmények kiértékelése
Elvárások:
-felsőfokú műszaki végzettség (gépész-, villamos-, mechatronikai, gépjármű technikai területen)
-min. 3 év szakmai tapasztalat 3D-CAD és PLM-rendszerek körében (előny: PTC Creo és Windchill)
-műszaki elhivatottság és innovatív, komplex megoldások iránti lelkesedés
-proaktív, megoldás-orientált és önálló munkamód
-alapfokú angol nyelvtudás
-német nyelvtudás elengedhetetlen!
Amit kínálunk:
-egyedülálló lehetőség egy osztrák autóipari cégnél
-karrier lehetőség a dinamikusan fejlődő E-mobilitás területén
-határozatlan időre szóló munkaszerződés, hosszú távú munkalehetőség
-letelepedési támogatás, vonzó béren kívüli juttatási csomag

Jelentkezni emailban a salamon.petra@pannowork.hu címen,
vagy telefonon a 70/380-15-53-as számon.