This job listing has expired and may no longer be relevant!

TERÜLETI KÉPVISELŐ – SZLOVÁKIA

WORKLIFE HUNGARY Munkaerő – Közvetítő Iroda Főállás  Čierny Balog, Banskobystrický kraj, Szlovákia 20 dec 2017

Kötőelem kereskedelmével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Elvárások:
Értékesítésben szerzett gyakorlat
Műszaki végzettség
B kategóriás jogosítvány
Határozottság, jó tárgyalási és kommunikációs készség
Felelősségteljes, önálló munkavégzés
Ügyfélorientált beállítottság, erős kapcsolatépítő képesség
Tárgyalás szintű szlovák nyelvismeret

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Fém kötőelemek, fúrás- és vágástechnikai termékek értékesítése
Szlovákiai partnerekkel való kapcsolattartás, új partnerek felkutatása.
Az értékesítési folyamat átfogó és teljes körű bonyolítása
Személyes tárgyalások lefolytatása, ajánlatok adása
Napi szintű kapcsolattartással a meglévő partnereink kiszolgálása és új partnerek felkutatása

Amit kínálunk:
Sikeres, stabil csapat háttér
Hosszú távú munkavégzés lehetősége
Tanulási és fejlődési lehetőség
Teljesítményarányos bérezés
Mobiltelefon, laptop, céges autó

Munkavégzés helye:
Szlovákia keleti része

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: fejer47@worklife.hu