Területi képviselő – Irodaházak látogatására

Retail Express Kft. Alkalmi munka  Nincs megadva 1 aug 2017

A Retail Express Kft. munkatársakat keres Nyíregyháza környékére, kiemelt bérezéssel.

FŐBB FELADATOK

  • Nagykereskedelmi lánc termékeinek értékesítése
  • Szerződések kezelése, nyomon követése
  • Rendelések kezelése
  • Irodaházak látogatása címlista (túraterv) alapján
  • Új lehetséges ötletek kiaknázása: szerződéskötések, napi riportálás

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI

  • Kiváló értékesítési és tárgyalási készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját autó
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Eredményorientáltság
  • Vevőorientált szemlélet
  • Nyíregyháza vagy vonzáskörzetében lévő lakhely preferált
  • Minimum középfokú végzettség

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Minimum 1 év értékesítésben szerzett tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Rugalmas munkavégzési hely – Nyíregyháza és környéke

Munkába állás ideje:

  • Szeptember 01.

Egyéb juttatások:

  • Alapbéren felül bónusz kifizetés a forgalom alapján
  • Mobiltelefon
  • Útiköltség térítése

Munka időtartama:

  • Szezonális (szeptember 01 – december közepe)

Kérem a jelentkezőket, küldjenek önéletrajzokat a kis.fruzsina@hps.hu címre.