This job listing has expired and may no longer be relevant!

Területi képviselő

Wégh Adél Főállás  Nincs megadva 21 sze 2017

Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatunkba területi képviselő munkatársak jelentkezését várjuk.

Feladat:

  • Az értékesítési területhez tartozó potenciális partnerek rendszeres látogatása
  • Partnerekkel történő közvetlen kapcsolattartás, tárgyalások lebonyolítása, szerződések megkötése, akciók szervezése és azok megvalósítása.
  • Partnerkapcsolatok ápolása, az ügyfelek irányából érkező problémák kezelése
  • Beszámolók, riportok készítése.
  • Szakmai tanácsadás és részletes információk szolgáltatása a meghatározott célközönség felé.

Elvárás:

  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Proaktív, rugalmas, dinamikus, gyors döntési képesség és eredményorientált személyiség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Bizonyíthatóan jó kapcsolatteremtő készség és határozottság
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Nagyfokú önállóság
  • Rugalmasság, nagy munkabírás
  • Konfliktuskezelő készség
  • Hajlandóság a korrekt munkavégzésre

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkakapcsolat, nagyságrendi jövedelemnövekedési lehetőséggel
  • Cégen belüli továbblépési lehetőség, karrier
  • Kulturált munkakörülmények
  • Dinamikus, eredmény centrikus közösség, amelynek építésében fontos szerepet játszhatsz
  • Teljes körű felkészítés és támogatás az értékesítés magas szintű ellátásához
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat.

Jelentkezés:  Fényképes önéletrajzokat a trade.sales@gmail.hu címre várjuk.

Érdeklődni: +36 20 4633152