Termelési asszisztens

Főállás summit itt: Adminisztráció / Irodai munka Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Feladatok

– a termelésvezető munkájának támogatása

– napi szintű adminisztratív munkák az üzemi dolgozókkal kapcsolatban

– táblázatok, kimutatások, prezentációk készítése magyar és angol nyelven

– HR osztály munkájának a támogatása

– árajánlatok bekérése

– egyéni védőeszközök kontrollja

Elvárások

  • kommunikáció-képes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • minimum középiskolai érettségi
  • Microsoft Office magabiztos ismerete
  • B-kategóriás jogosítvány
  • kitűnő kommunikációs és tárgyalóképesség
  • önálló munkavégzés képessége
  • határozottság, dinamizmus, precizitás

Előny

  • hasonló területen szerzett gyakorlat

Munkarend

  • munkaidő: 40 óra / hét (Hétfő-Csütörtök 08:00-17:00, Péntek 08:00-15:00)

Amit ajánlunk

  • hosszú távú munkalehetőség, biztos vállalati háttér
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • étkezési támogatás készpénzben
  • éves jutalom
  • képzési támogatás, fejlődési lehetőség
  • karrierlehetőség folyamatos belső pályázatok útján
  • 24 órás csoportos élet- és balesetbiztosítás a világ összes országára
  • munkába járás támogatása

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar és angol önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje el az sdv.allas@summit-dv.hu címre vagy postai úton a Summit D&V Kft. 2500 Esztergom, Ipari Park, Dobogókői út 35. címre, de akár feltöltheti Társaságunk honlapjára is: www.summitdvkft.hu

Tájékoztatás

Bővebb információ kérhető a 33/542-400-as telefonszámon.

Állások, amik érdekelhetnek