This job listing has expired and may no longer be relevant!

Telephely vezető / Műszaki vezető

Enterprise Magyarország Főállás  Vecsés, Pest, Magyarország 16 jul 2017
profession_logo

Nemzetközi autókölcsönző cég keres Vecsési telephelyére, munkatársat:

munkakörre.

Feladatok:
A munkatársak irányítása, beosztása, napi munkájuk felülvizsgálata, szükség szerint számonkérése
Telephelyen lévő járművek napi műszaki és esztétikai állapotának vizsgálata
A gépkocsikkal kapcsolatos feladatok koordinálása, ellenőrzése
Az autók telephelyek közötti mozgatásának megszervezése
A telephely karbantartásának felügyelete, kapcsolódó dokumentációk kezelése
Időszakos jelentések, beszámolók elkészítése

Elvárások:
Vezetői képességek
Legalább 2-4 éves tapasztalat hasonló munkakörben
B kategóriás jogosítvány
Jó szervezőkészség
Kiemelkedő problémamegoldó képesség, terhelhetőség
Számítógép felhasználó szintű ismerete
25-40 éves életkor

Több éves márkaszervizben eltöltött szerviz, vagy vevőszolgálati tapasztalat előnyt jelent!

Amit kínálunk:
Folyamatos fejlődési lehetőség
Teljes körű szakmai támogatás
Hosszú távú stabil munkahely
Versenyképes, bejelentett munkakör
Jó csapat

Munkavégzés helye: Liszt Ferenc repülőtér / Vecsés

További információ: +36 70 4 500 522
Önéletrajzokat a cv@cartmen.hu e-mail címre várjuk