Telenor értékesítő

Feril-Trade Kft. Főállás  Jászberény, Jász-Nagykun-Szolnok, Magyarország 28 sze 2017

A Telenor Magyarország Zrt. szerződéses partnere számára (Telenor Partner üzlet)  új munkatársat keres, az alábbi pozícióba:

Értékesítési munkatárs – Jászberény

Főbb feladatok

  • Telenor szolgáltatások és az azokhoz kapcsolódó termékek értékesítése;
  • Ügyfelek igényeinek felmérése és kezelése;
  • Tevékenység adminisztrációja.

Követelmények, elvárások

  • Érettségi vizsgával rendelkezik;
  • Ügyfélorientált beállítottságú;
  • Kreatív, váratlan helyzetekben ügyesen feltalálja magát, de nem riad vissza a monoton munkavégzéstől sem;
  • Stresszhelyzetben is magas szintű teljesítményt nyújt;
  • A távközlés és mobilkommunikáció területe iránt érdeklődést mutat;
  • Jó fellépésű, bizalmat ébresztő személyiség;
  • Szóban és írásban egyaránt kitűnően kommunikál, hiteles és meggyőző;
  • Felhasználói szinten ismeri az MS Office alkalmazásokat.

Munkavégzés helye: Telenor Partner üzlet Jászberény

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Jelentkezési határidő: 2017.10.08.

Jelentkezés e-mail-ben, az alábbi címre: Mester Krisztián : kmester@ferilkft.hu