This job listing has expired and may no longer be relevant!

Telemarketing, telefonos értékesítő

Tantaki Kft. Részmunkaidő  Budapest, Budapest, Magyarország 16 jan 2017

Telemarketinges feladatok ellátására keresünk csapatunkba kollégát, azonnali kezdéssel!

Ellátandó feladatok: A meglévő és leendő vásárlók telefonon való felkeresése (tájékoztatás, után-követés, további termékek ajánlása, sikerbegyűjtés).

Amit kapsz: vidám csapat része lehetsz, jó hangulatban telhetnek hétköznapjaid, korlátlan kávéfogyasztási lehetőséggel.

Elvárások:
– Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
– Önálló munkavégzés
– Pontosság, precizitás
– Minimum középfokú végzettség
– Erős számítógépes ismeretek

Előnyt jelent telemarketing vagy értékesítés terén szerzett tapasztalat.

A munkavégzés helye: Budapest II. kerületében található irodánk
Fizetés: Alap + Jutalék
Munkaidő: heti 4-5 nap, napi 4-6 órában

Jelentkezni lehet a hujber.eva@tantaki.hu e-mail címünkre küldött fényképes önéletrajzzal!