Telefonos vevőszolgálat

Profield Kft Főállás  Nincs megadva 13 aug 2017
AH

Partnercégünk hosszú távú munkavégzéshez 4-6-8 órában keres kollégákat impulzív, dinamikus munkakörnyezetbe, az alábbi munkakörbe:

Telefonos vevőszolgálatos munkatárs

Feladatok:

  • Lakossági előfizetőktől beérkező hívások fogadása
  • Tájékoztatás az internet, televízió, telefonszolgáltatásokkal kapcsolatos szakmai kérdésekben telefonon és e-mailen keresztül
  • Hibajegyek teljes körű kezelése, és folyamatok dokumentálása
  • Problémák orvoslása
  • Szakmai tanácsok adása

Elvárások:

  • Középszintű Windows XP, Windows 7 ismeret
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Műszaki szemlélet

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat

Juttatások:

  • Fix alapbér + mozgóbér
  • Alkalmazotti státusz
  • Határozatlan idejű jogviszony
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • 4,6 vagy 8 órás munkavégzés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés helye: Budapest

Kapcsolat:

  • E-mail:job5607@prohumanallas.hu

Amennyiben érdekli a lehetőség, fényképes önéletrajzát küldje el a megadott e-mail címre!