This job listing has expired and may no longer be relevant!

Telefonos ügyfélszolgálatos munkatárs

Profield Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 9 nov 2017
TELEFONOS ÜGYINTÉZŐ

Csomagkézbesítéssel foglalkozó partnercégünk bővülő csapatába hétfőtől péntekig, 6 vagy 8 órás munkavégzéssel keresünk új munkatársakat az alábbi pozíciónkba:

Telefonos ügyintéző munkatárs

Feladatok:

  • Csomagkézbesítéssel kapcsolatos hívások fogadása
  • Küldeménykeresés
  • Ügyfelek széleskörű tájékoztatása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Megfelelő kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Udvarias, ügyfélbarát magatartás

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatás
  • Munkavégzés helye: Budapest

Kapcsolat:

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát bérigény megjelölésével a megadott e-mail címre.