This job listing has expired and may no longer be relevant!

Telefonos ügyfélszolgálati ügyintézőt keresünk!

Profield Kft. Részmunkaidő  Budapest, Budapest, Magyarország 28 sze 2017
0925Á telefonos ügyfélszolgálatos

Partnerünk egy multinacionális műszaki áruházlánc bővülő csapatába keresünk új munkatársakat rész- és teljes munkaidőben az alábbi munkakörbe:

4,6, vagy 8 órás telefonos ügyfélszolgálati ügyintéző

Feladatok:

  • Telefonon érkező bejelentések fogadása, megválaszolása
  • Rendelések felvétele, rögzítése
  • Szakszerű információ szolgáltatása az ügyfeleknek
  • Panaszkezelés, problémamegoldás

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  • Kiváló stressztűrő és problémamegoldó képesség

Előnyök:

  • Hasonló területen szerezett releváns tapasztalat előny.

Juttatások:

  • Fix bruttó 230 000 Ft alapbér
  • Rész- vagy teljes munkaidő (4,6 vagy 8 órában, beosztáskérelem alapján, akár csak hétvégi munkavégzés)
  • Alkalmazotti státusz, határozatlan idejű jogviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil, megbízható munkaadói háttér
  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Kapcsolat:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát a megadott e-mail címre várjuk.