This job listing has expired and may no longer be relevant!

Telefonos ÜGYFÉLSZOLGÁLATI munkatárs

Profield Főállás  Nincs megadva 21 jún 2017
1Telefonos ügyfélszolgálati

XIII. kerületi, irodai munkavégzéssel, hétfőtől péntekig 8:00 – 20:00 óra között teljes munkaidőben PÉNZÜGYI területre keresünk kollégákat az alábbi pozíciónkra:

Bérezés: havi bruttó bér az első hónaptól kezdve: bruttó 180 000 Ft, bónusz: teljesítménytől, minőségi mutatóktól függően: 0-40 000 Ft között.

Feladatok:

  • Beérkező hívások kezelése
  • Piacvezető pénzintézet ügyfeleinek teljes körű kiszolgálása
  • A hívásokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • PSZÁF pénzügyi szolgáltatás közvetítői vizsga vagy Banki szakügyintéző vagy Közgazdász (vagy egyéb pénzügyi felsőfokú) végzettség
  • Kommunikatív személyiség
  • Gyakorlati számítógépes ismeretek

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Kiemelt fix alapbér
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Irodai környezet

Kapcsolat:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát a megadott e-mail címre várjuk.