TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS TELEKOMMUNIKÁCIÓS TERÜLETRE

Profield Főállás  Nincs megadva 22 dec 2017
1221 telefonos

Telekommunikációs partnercégünk hosszú távú munkavégzéshez keres kollégákat impulzív, dinamikus munkakörnyezetbe, az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Lakossági előfizetőktől beérkező hívások fogadása, teljeskörű egykapus ügyintézés
  • Tájékoztatás vezetékes internettel, televíziószolgáltatással, és mobiltelefonszolgáltatással kapcsolatos műszaki kérdésekben telefonon és online felületen keresztül
  • Hibajegyek teljes körű kezelése, és folyamatok dokumentálása
  • Problémák orvoslása
  • Szakmai tanácsok adása

ELVÁRÁSOK:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Monotónia – és stressztűrő képesség
  • Műszaki szemlélet

ELŐNYÖK:

  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat (akár több éves munkatapasztalat)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Fix alapbér + mozgóbér
  • Alkalmazotti státusz
  • Határozatlan idejű jogviszony
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkába állás: 2018 január 2.
  • Munkavégzés helye: Budapest

KAPCSOLAT:

  • E-mail:job7276@prohumanallas.hu

Magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével a megadott e-mail címre várjuk.