This job listing has expired and may no longer be relevant!

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Barnáné Hegedűs Gabriella Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 23 nov 2017

Budai egészségügyi intézménybe keresünk telefonos ügyfélszolgálati munkatársat, két műszakos munkarendbe, közalkalmazotti jogviszonyba.

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség
  • jó beszédkészség
  • udvarias, empatikus hozzáállás
  • képesség az önálló és a csapatban való munkavégzésre egyaránt
  • kultúrált megjelenés

Amit kínálunk:

  • két műszakos munkarend
  • szabad hétvége
  • fizetés közalkalmazotti bértábla alapján
  • 4 hónap próbaidő után Cafetéria juttatás

Feladatok:

Bejövő hívások fogadása, széleskörű információ átadás és segítségnyújtás betegeink illetve kollégáink részére.
A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület.

Jelentkezni fényképes Önéletrajzzal lehetséges a hegedus.gabriella@med.semmelweis-univ.hu email címen.