This job listing has expired and may no longer be relevant!

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Profield Kft Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 10 már 2018
03.10.Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Nemzetközi hátterű, dinamikusan fejlődő áruházlánc bővülő csapatába keressük új kollégáinkat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Online felületen és telefonon történő vevőszolgálati feladatok ellátása
  • Naprakész készlet- és termékinformáció biztosítása a vásárlóknak
  • A megrendelt áru vagy szolgáltatás ügyfélrendszerben történő rögzítése
  • Termékadminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság

Előnyök:

  • Ügyfélszolgálati területen szerezett releváns tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Biztonságos megélhetést nyújtó fizetés
  • Alkalmazotti státusz
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil, megbízható munkaadói háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés helye: Budapest

Kapcsolat:

  • E-mail:job7653@prohumanallas.hu

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát a megadott e-mail címre várjuk.