Telefonos munkatársat keresünk

allasprofield Részmunkaidő  Budapest, Budapest, Magyarország 28 sze 2017

Szívesen képviselnéd az ügyfelek érdekeit pénzügyi szolgáltatásaik vagy biztosítási termékeik kiválasztásánál? Amennyiben igen, légy partnerünk munkatársa, ahol fix bruttó 270 000 Ft alapbérrel + 8000 Ft cafeteriával várják az új kollégákat az alábbi munkakörbe:

Telefonos ügyfélkapcsolati munkatárs 4,6 vagy 8 órás munkavégzéssel

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelek rendszerekben szereplő adatainak egyeztetése
  • Árajánlat készítése és tanácsadás nyújtása a számukra legkedvezőbb szolgáltatásról vagy termékről
  • Igény esetén megrendelések ügyfélrendszerbe történő rögzítése

Elvárások:

  • Az alábbi végzettségek egyike: Diploma; Biztosításközvetítő hatósági vizsga; pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga; banki szakügyintéző végzettség
  • Felhasználói számítástechnikai ismeretek
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Monotónia tűrés

Előnyök:

  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat

Juttatások:

  • Versenyképes fix bruttó 270 000 Ft-os alapbér + 8000 Ft cafeteria (már az első teljes hónaptól) + kiemelkedő teljesítmény esetén bónusz
  • Teljes- vagy részmunkaidő (4,6 vagy 8 óra); egyéni, rugalmas időbeosztás szerint hétfőtől-péntekig (kisgyermekes anyukák, oktatásban részt vevők és nyugdíjasok is pályázhatnak)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • All You Can Move kártya igényelhető
  • Munkavégzés helye: Budapest

Kapcsolat:

Önéletrajzát a megadott email címre várjuk