This job listing has expired and may no longer be relevant!

Telefonos munkatárs

Profield Kft. Részmunkaidő  Budapest, Budapest, Magyarország 29 okt 2017
Telefonos ügyintézőmunkatárs

Telekommunikációs partnerünk bővülő csapatába kollégákat keresünk az alábbi pozíció betöltésére:

Telefonos munkatárs 4,6 vagy 8 órás munkavégzéssel

Betanulást követő nettó havi jövedelem 150000-250000 Ft.

Feladatok:

  • Telefonos igényfelmérés elismert telekommunikációs szolgáltató partnerük meglévő ügyfélkörében
  • Érdeklődés felkeltése változatos és rugalmas szolgáltatáscsokorral kapcsolatban
  • Ügyfélinformációk elemzése, közreműködés az üzleti lehetőségek feltárásban
  • Ügyféligények felkutatása, feltárása
  • Telefonos értékesítés

Elvárások:

  • Befejezett középiskolai végzettség
  • Kommunikatív személyiség
  • Gyakorlati számítógépes ismeretek

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel!

Juttatások:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Bejelentett fix alapbér + teljesítményarányos, motiváló jutalékrendszer
  • Teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás (másodálláshoz, iskolai tanulmányokhoz, kisgyermekhez igazodva)
  • Támogató vezetői és munkatársi szemlélet
  • Nyílt és őszinte kommunikáció, megbecsülés
  • Munkavégzés helye: Budapest

Kapcsolat:

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre. Pályakezdők, kisgyermekes anyukák és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

job6764@prohumanallas.hu