Telefonos munkatárs

Profield Kft. Részmunkaidő  Budapest, Budapest, Magyarország 29 okt 2017
Telefonos ügyintézőmunkatárs

Telekommunikációs partnerünk bővülő csapatába kollégákat keresünk az alábbi pozíció betöltésére:

Telefonos munkatárs 4,6 vagy 8 órás munkavégzéssel

Betanulást követő nettó havi jövedelem 150000-250000 Ft.

Feladatok:

  • Telefonos igényfelmérés elismert telekommunikációs szolgáltató partnerük meglévő ügyfélkörében
  • Érdeklődés felkeltése változatos és rugalmas szolgáltatáscsokorral kapcsolatban
  • Ügyfélinformációk elemzése, közreműködés az üzleti lehetőségek feltárásban
  • Ügyféligények felkutatása, feltárása
  • Telefonos értékesítés

Elvárások:

  • Befejezett középiskolai végzettség
  • Kommunikatív személyiség
  • Gyakorlati számítógépes ismeretek

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel!

Juttatások:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Bejelentett fix alapbér + teljesítményarányos, motiváló jutalékrendszer
  • Teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás (másodálláshoz, iskolai tanulmányokhoz, kisgyermekhez igazodva)
  • Támogató vezetői és munkatársi szemlélet
  • Nyílt és őszinte kommunikáció, megbecsülés
  • Munkavégzés helye: Budapest

Kapcsolat:

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre. Pályakezdők, kisgyermekes anyukák és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

job6764@prohumanallas.hu