This job listing has expired and may no longer be relevant!

Telefonos kapcsolattartó

Profield Részmunkaidő  Nincs megadva 1 aug 2017
telko02

Piacvezető telekommunikációs partnercégünk megbízásából keresünk kollégákat az alábbi munkakörbe:
Telefonos kapcsolattartó 4,6 vagy 8 órás munkaidőben

Betanulást követő nettó havi jövedelem 150000-250000 Ft.

Feladatok:
• Telekommunikációs szolgáltatások (telefon, televízió, internet) iránt érdeklődő lakossági ügyfelek felkeresése telefonon keresztül
• Előzetes kalkuláció készítése, a kiválasztott szolgáltatással kapcsolatos részletes tájékoztatás
• Szerződési feltétek bemutatása, adatok egyeztetése
• Telefonon történő értékesítés csak potenciális, meglévő ügyfelek körében

Elvárások:
• Befejezett középiskolai végzettség
• Kommunikatív személyiség
• Értékesítői véna
• Gyakorlati számítógépes ismeretek

Előnyök:
• Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel!

Juttatások:
• Alkalmazotti jogviszony
• Bejelentett fix alapbér + jutalék
• Teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás
• Előrelépési lehetőség
• Irodai környezet
• Munkavégzés helye: Budapest

Kapcsolat:
• E-mail:job5749@prohumanallas.hu