telefonos értékesítő

Trendizz Otthoni munka  Nincs megadva 23 nov 2017
Trendizz-logo

Dinamikusan növekvő szoftverfejlesztő cég szolgáltatásinak magyarországi és külföldi értékesítéséhez telefonos értékesítő munkatársakat keres angol és német nyelvterületre.

Feladatok:

– A Trendizz szoftvercsoport IT termékeinek, szolgáltatásainak értékesítése

– Kapcsolattartás a saját ügyfeleiddel

– Telefonos és e-mailes ügyintézés

– A munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció pontos elvégzése

Elvárás:

– Min. 1-2 éves gyakorlati tapasztalat telefonos értékesítői területen

– Kiváló kommunikációs készség

– Teljesítményközpontú szemléletmód

– Önállóság, jó problémamegoldó képesség

– Kiváló helyesírás (angolul vagy németül és magyarul is)

– Pontosság, precizitás

– Angol, vagy német felsőfokú nyelvtudás

– Nyugodt otthoni munkakörnyezet

– Saját számítógép, és Internet kapcsolat

– Egész napos online és telefonos elérhetőség

– Számlaképesség

Amit kínálunk:

– otthonról végezhető munka

– magas egyszeri jutalék

– plusz folyamatos jutalék minden megszerzett új ügyféltől

– nagy összegű és keresett termékek (nem tömeges eladást várunk)

– minden szükséges ismeretanyagot rendelkezésre bocsátunk

– akár részmunkaidőben is végezhető, de a jutalék nagy összege miatt hamar váltani fogsz teljes munkaidőre 🙂

Munkavégzés helye:

Távmunka

hello@trendizz.com e-mail címre várjuk az önéletrajzokat.